Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Gminy Łubnice



czwartek, 13 grudnia 2018 r.

imieniny: Juliusz, Łucja

Rozmiar tekstu:
 Oficjalna strona WWW

INFORMACJA O składach Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach do Sejmu

Strona główna » Wybory Parlamentarne » INFORMACJA O składach Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach do Sejmu

INFORMACJA O składach Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 roku

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Łubnicach

Lp.

Imię i nazwisko

Adres

Nazwa komitetu

Funkcja

1.

Renata Kozioł

Łubnice

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

członek

2.

Sylwia Palkowska

Wolica

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+ZIELONI

członek

3.

Michał Polak

Czarzyzna

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

z-ca przewodniczącego

4.

Elżbieta Bryk

Budziska

Komitet Wyborczy KORWiN

członek

5.

Mariusz Bolon

Łubnice

Komitet Wyborczy Wyborców KWW Andrzej Kruzel – Wasz Senator

przewodniczący

6.

Andrzej Wójtowicz

Łubnice

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

członek

7.

Anna Suchoń

Orzelec Duży

Komitet Wyborczy Wyborców – JOW BEZPARTYJNI

członek

8.

Aneta Bryk

Przeczów

Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej

członek

9.

Barbara Dudek

Orzelec Duży

Osoba zgłoszona przez Wójta

członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Budziskach

Lp.

Imię i nazwisko

Adres

Nazwa komitetu

Funkcja

1.

Ilona Marta Godzwon

Budziska

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+ZIELONI

z-ca przewodniczącego

2.

Natalia Kotlarz

Wolica

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

członek

3.

Jacek Stanisław Legiecki

Budziska

Komitet Wyborczy KORWiN

członek

4.

Piotr Soja

Szczebrzusz

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

członek

5.

Jozef Adam Dulęba

Łubnice

Komitet Wyborczy Wyborców KWW Andrzej Kruzel – Wasz Senator

przewodniczący

6.

Joanna Bernadeta Kręt

Łubnice

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

członek

7.

Ewelina Gryz

Budziska

Komitet Wyborczy Wyborców – JOW BEZPARTYJNI

członek

8.

Agata Kurowska

Czarzyzna

Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej

członek

9.

Mariola Kalita

Słupiec

Osoba zgłoszona przez Wójta

członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Gacach Słupieckich

Lp.

Imię i nazwisko

Adres

Nazwa komitetu

Funkcja

1.

Arkadiusz Ryszard Kowalski

Słupiec

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

członek

2.

Beata Anita Godzwon

Budziska

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+ZIELONI

członek

3.

Małgorzata Stolicka

Łubnice

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

członek

4.

Patrycja Aleksandra Bryk

Budziska

Komitet Wyborczy KORWiN

 

członek

5.

Monika Klaudia Kalita

Słupiec

Komitet Wyborczy Wyborców KWW Andrzej Kruzel – Wasz Senator

z-ca przewodniczącej

6.

Leszek Nogacki

Łubnice

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

członek

7.

Anna Bednarska

Orzelec Duży

Komitet Wyborczy Wyborców – JOW BEZPARTYJNI

 

przewodnicząca

8.

Teresa Afeli - Dalczyńska

Szczebrzusz

Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej

członek

9.

Krystyna Piotrowska

Słupiec

Osoba zgłoszona przez Wójta

członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Wilkowej

Lp.

Imię i nazwisko

Adres

Nazwa komitetu

Funkcja

1.

Izabela Palkowska

Wolica

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

członek

2.

Beata Aneta Skop

Orzelec Duży

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+ZIELONI

z-ca przewodniczącej

3.

Wiesław  Witek

Wilkowa

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

członek

4.

Patryk Kamil Rudnik

Słupiec

Komitet Wyborczy KORWiN

członek

5.

Monika Andrecka

Borki

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

przewodnicząca

6.

Grzegorz Szymański

Łubnice

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

członek

7.

Jerzy Dariusz Gaweł

Wolica

Komitet Wyborczy Wyborców – JOW BEZPARTYJNI

członek

8.

Karolina Kotlarz

Wolica

Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej

członek

9.

Marzena Pytka

Połaniec

Osoba zgłoszona przez Wójta

członek

 

Informacje o artykule Źródło informacji: Gmina Łubnice. Data utworzenia: 2015-10-22.
Wprowadził do systemu: Tomasz Urbanowicz. Data wprowadzenia: 2015-10-22 09:49:27.
Zatwierdził do publikacji: Leszek Broda. Data publikacji: 2015-10-22 09:49:27.
czytano: 769 razy, id: 675
drukuj zapisz do PDF poleć artykuł


Rejestr zmian
2015-10-22
Nowa wiadomość
Tomasz Urbanowicz

Strona główna
 Wyszukiwarka



Archiwum:

 Informacje
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Dziennik Ustaw Monitor Polski Oficjalna strona Biuletynu Informacji Publicznej
 Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać newsletter
z najnowszymi informacjami BIP

Gmina Łubnice
Łubnice 66a, 28-232 Łubnice

tel.: 015 8659220, 015 8659236
e-mail: sekretariat@lubnice.eu

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Łubnice
Biuletyn Informacji Publicznej - Gmina Łubnice 2018